CFR8_logo

 

Kurs Zawodowych Fundraiserów CFR 8 to szkolenie na poziomie uniwersyteckim, gwarantujące uzyskanie wiedzy i doświadczenia niezbędnego do pracy w zawodzie fundraisera.

Zgodnie ze standardem kształcenia opracowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Fundraisingu, tematyka zajęć kursowych obejmuje cztery zasadnicze obszary. Są to:

1. Pozyskiwanie funduszy i proszenie o wsparcie.

2.  Zarządzanie zasobami.

3. Planowanie i kierowanie procesem poszukiwania funduszy.

4. Zarządzanie ludźmi.

Część teoretyczna kursu trwa 100 godziny. Każda sesja wzbogacona jest w studia przypadku, materiały oraz narzędzia do zastosowania w praktyce.

Równolegle do programu edukacyjnego realizowany jest 200-godzinny program praktyczny, polegający na samodzielnym opracowaniu i przeprowadzeniu kampanii fundraisingowej. Efekt finansowy netto przeprowadzonej kampanii to co najmniej 10 tyś zł , dzięki czemu organizacja delegująca pracownika na kurs odzyskuje zainwestowane fundusze.

Wsparcie zdalne i konsultacje dla uczestników prowadzą konsultanci i wykładowcy.

Każdy z uczestników kursu, przedstawia do oceny raport z przeprowadzonej kampanii, wcześniej zalicza plan kampanii, przystępuje  do egzaminu certyfikacyjnego PSF/EFA, i po zdaniu którego zdobywa międzynarodowy tytuł zawodowego fundraisera.

Sylabus kursu

Zgłoś się

Informacje o kursie CFR  Jerzy Mika

tel. 600 309 617, j.mika@fundraising.org.pl

Rekomendacje

Organizator szkoleń

Serdecznie zapraszamy na stronę Stowarzyszenia

Galeria zdjęć

Close
loading...