Konsultacje z ekspertami fundraising, pozyskiwanie funduszy

W okresie od jednego do trzech miesięcy po zakończeniu szkolenia proponujemy Państwu bezpłatne konsultacje z ekspertami w formie telefonicznej lub mailowej. W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość zorganizowania spotkania z uczestnikami szkolenia. Spotkanie trwałoby około 4-6 godzin i miało na celu utrwalenie zdobytej podczas szkolenia wiedzy. Przede wszystkim jednak, dzięki aktywnej formie zajęć (prezentacje uczestników), konsultacje umożliwią uzyskanie Państwu indywidualnej informacji zwrotnej w zakresie poczynionych postępów i wskazówek do dalszego rozwoju.

Dodatkowo po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami na specjalnie stworzonym do tego forum oraz zamieszczać artykuły w czytelni zamieszczonej na stronie Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Najbardziej zaangażowanych uczestników szkoleń zapraszamy do członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Fundraisingu. Pozwala to na regularne podnoszenie wiedzy i uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez PSF, a także na ciągłe doskonalenie swoich kompetencji.

Zapraszamy do korzystania z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez ekspertów rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu.

Konsultacje obejmują następujące zagadnienia:

  • planowanie działalności fundraisingowej,
  • przygotowywanie kampanii i wydarzeń publicznych,
  • wizerunek i Public Relations,
  • rekrutacja na stanowisko fundraisera,
  • coaching (asystowanie w pracy),
  • audyt działalności fundraisingowej.

Rekomendacje

Organizator szkoleń

Serdecznie zapraszamy na stronę Stowarzyszenia

Galeria zdjęć

Close
loading...