Gościem specjalnym był Założyciel i Prezes Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne, Pan Paweł Grabowski oraz fundraiserka Fundacji, Pani Magdalena Jurczuk. Prelegenci opowiedzieli o doświadczeniach w rozwoju organizacji, w szukaniu darczyńców, pozyskiwaniu funduszy, o celach i wyzwaniach.

W spotkaniu wzięło udział 15 osób. Uczestnicy od pierwszych chwil wyrażali swoje opinie o spotkaniach KF mówiąc:

„cieszymy się z tak wspaniałej inicjatywy, dzięki której Białystok zaczyna się rozwijać. Spotkania stwarzają sprawią, że możemy się wymieniać doświadczeniami i co najważniejsze – możemy  współpracować.”

Kilka osób oficjalnie przyznało, iż spodziewali się wystąpienia i prezentacji pełnej tabel, analiz finansowych, danych liczbowych, suchych faktów… W rzeczywistości, prezentacja Pana Pawła Grabowskiego obfitowała w życiowe, inspirujące doświadczenia. Po wystąpieniu prelegentów pojawiły się pytania i dyskusja. Jeden z uczestników powiedział: „spotkanie pozytywnie mnie zaskoczyło, podniosło moją duchowość”.

Na podziękowania zasługuje obsługa restauracji 7 Pokus, która od pierwszych kroków organizacyjnych sprzyjała realizacji spotkania, w efekcie udostępniając bezpłatnie wydzieloną salę na piętrze, rzutnik, ekran oraz zapewniając spokojną atmosferę.

Spotkanie koordynowała fundraiserka, a także członkini PSF – Monika Woźniewska.

Dziękujemy prelegentom, organizatorom i uczestnikom. Wspaniale jest obserwować sukcesywny rozwój i edukację w fundraisingu na kolejnym obszarze Polski.

Zapraszamy na kolejne spotkania Klubu FR i do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

Rekomendacje

Organizator szkoleń

Serdecznie zapraszamy na stronę Stowarzyszenia

Galeria zdjęć

Close
loading...